Masáže Jan Horký

Tantrická masáž aneb na ostří nože ......

DEFINICE

„Tantra masáž je masáží celého těla, včetně intimních míst, prováděná s nejvyšší úctou a respektem k masírovanému. Něžná, láskyplná, energetizující, smyslná, harmonizační masáž, plná pozorných a vědomých doteků.“

JE TANTRICKÁ MASÁŽ O SEXU?

To je „tajemství“ každého tantrického salonu!
Průběh masáže a používané doteky jsou ryze na rozhodnutí jednotlivých salonů, které mají své způsoby práce s intimitami klientů.

 Všeobecně se dá říct, že jde o rafinovanou masáž celého těla, včetně intimních partií. Vše se děje něžným a hravým způsobem, kde může jít i o intenzivnější stimulaci intimních partií. Naprosté tabu je líbání, klasický a orální sex! Během tantrické masáže může, i nemusí, být klient vzrušený a dojít k vyvrcholení v podobě orgazmu. Ovšem prvořadým cílem tantrické masáže není sexuální uspokojení. Je zde pouze lidská bytost, která žije svůj život a vnímá sebe sama.

CÍL

Tantrická masáž je o čistém prožitku našeho Bytí, bez vnímání prostoru a času. Může pomoci léčit, uvolňovat bolesti i smutky a může pomoci i se soustředěním na dosažení stanovených osobních záměrů a cílů. Celkově je to velmi příjemný a smyslný zážitek, pomocí hluboké relaxace mysli, s propojením své duše, srdce i těla.

ÚČINKY TANTRICKÉ MASÁŽE

• naprosté uvolnění těla i na místech, kterým se běžné masáže nevěnují (oblast pánevního dna, pohlavní orgány, třísla, konečník, kostrč, prsa)

• hluboký prožitek sebe sama
• zlepšení bližšího vztahu ke svému tělu a získání zvýšené vnímavosti vůči sobě

• zvýšení využití naší životní neboli kundaliní energie (tzv. hadí síla – kosmická a současně lidská energie známá v hinduismu, tantrismu a v józe)  v celém těle

• otevření srdce

• odstranění negativní emoční energie (fyzické, psychické, emočních bloků)

• nastolení vnitřního klidu a pohody
• navození hlubokého pocitu štěstí přetrvávající i několik dnů po masáži

 ZÁVĚR

Tantrickou masáž lze pojmout různými způsoby, ale pokud jí někdo vyhledává či poskytuje za účelem sexu, jedná se o absolutní nepochopení smyslu tantrické masáže a je to špatný přístup. Bohužel je velice častý, ale rozhodnutí je na každém z nás…!

TATO MASÁŽ  NENÍ V NABÍDCE

Pin It on Pinterest

Share This