Masáže Jan Horký

Dobrý den, jmenuji se Jan Horký

IMG_4102 (1)a jsem profesionální masér s mezinárodní certifikací, kterou jsem získal v Dexter Academy, kde i nadále navštěvuji úzce specializované kurzy, abych svým klientům nabízel širokou škálu kvalitních služeb, které jim v souhrnu zajistí tělesnou regeneraci a vyrovnanou mysl.

Jako  masér se věnuji klasickým i alternativním technikám. K masáži přistupuji vždy jako ke komplexní proceduře zaměřené nejen na tělo, dle momentálního fyzického stavu, ale i na mysl a celkový psychický stav klienta, což vyžaduje striktně individuální přístup. Další oblastí, na kterou kladu důraz, je používání výhradně přírodní kosmetiky od domácích dodavatelů, s výjimkou produktů, které se v naší krásné české dolině nevyskytují, jako například sůl či bahno z mrtvého moře.IMG_4098

Součástí mnou nabízených procedur jsou tepelné zábaly prostřednictvím rašeliny či lávových kamenů, aromaterapie směsí přírodních panenských a esenciálních olejů v nejvyšší bio kvalitě, a samotná masáž vhodně zvoleným a uspořádaným souborem masérských hmatů. Nedílnou součástí je i práce s energií čaker a drah, tzv. meridiánů. Doručit tělu životadárnou univerzální energii  a povzbudit organismus k samoléčbě a spontánní regeneraci.

Důležitou podmínkou, aby tento proces byl úspěšný, je nutná důvěra klient vs. masér. V případě jakékoli antipatie, z jedné či druhé strany, nelze masáž provést v mnou požadované kvalitě. Každá masáž je jedinečná a každý masér má svůj rukopis. Budu velice rád, pokud Vám budu moci být ku pomoci a pomoci.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jan Horký

 

 

                                  

Získané CERTIFIKÁTY :

Masér pro sportovní a rekondiční masáže

Medová masáž

Breussova masáž

Baňkování

Indická masáž hlavy + antistresová masáž

Hot Stones celé tělo

Hot Stones: obličej, dekol

Havajská masáž – Lomi Lomi

Manuální lymfodrenáž

Tejpování: Kinesiotaping

Deep tissue massage

Semináře:

Seminář psychologie a komunikace s klientem

Přípravné sportovní masáže

Využití lymfologie v regeneraci, prevence otoků a sportovních zranění

 

Seminář / konzultace:

Havaj, Ohau, Honolulu, Havajská masáž Lomi Lomi v klasicé podobě filozofie Huna

Pin It on Pinterest

Share This