Masáže Jan Horký

Procedura & Sportovní masáž

Před zvýšenou fyzickou zátěžíChystáte se ke sportovním výkonům, opravit střechu či jen tak na výlet? Tak tato procedura je přesně pro Vás. Pomůže Vám připravit svalovou soustavu na zvýšenou zátěž, zvýšit Vaší výkonnost a tím předejít případným zraněním.

Nebo

Prodělali jste den náročný sportovním výkonům, opravili střechu či jen tak šlapali po horách a teď Vás bolí celý člověk? Tak tato procedura je přesně pro Vás. Pomůže Vám zbavit se únavy, regenerovat Vaší svalovou soustavu a zbavit se bolesti z nadměrného zatížení. Tato procedura je založena na základech masáži a bylinné terapie. Toto spojení urychluje Váš lymfatický systém, látkovou výměnu a zvýší samo-regeneraci organizmu.

Postup mé porcedury  je v pořadí: nejdříve organismus prohřejeme po dobu cca 15 minut v infrasauně, pak teprve proběhne samotná masáž.

Infrasauna má pozitivní vliv na pružnost tkání. Pomáhá svalstvu relaxovat, zvyšuje rozsah pohybu a ohebnost. Tkáně po následné masáži jsou elasticky prodloužené, tento efekt má trvání i dlouho po masáži. Stejné výsledky jsou i u vazů, šlach, ale i u kloubních pouzder. Více o infrasauně zde :https://www.masaze-atd.cz/procedury/infrasauna/

Následně je provedena masáž zvolené partie.


Bylinná terapie v rámci cenových tarifů Základní, Lítačka neobsahuje exkluzívní bylinné peparáty firmy: Dědek kořenář ale jen preparáty Masáže Jan Horký.

Produkty Masáže Jan Horký
Svalovka lihová
BYLINNÉ LIHOVÉ MAZÁNÍ ,,SVALOVKA lihová“

Svalovka byla vyvinuta na základě mích zkušenosti a za přispění poznatkú bylinkářů.

SVALOVKA lihová pomáhá od bolestí kloubů, svalů a vazů. Podporuje jejich rychlou regeneraci a funkci.

Svalovka lihová je unikátní přípravek vyrobený z mnoha druhů bylin podle tradiční, prověřené receptury. Vyvážený obsah těchto substancí zaručuje široký a silný účinek.

Svalovka lihová obsahuje bylinny o kterých je známo, že ulevují při bolestech kloubů, svalů, páteře a pomáhají při potížích spojených s revmatickými stavy, otoky kloubů a při ischiatických obtížích. Přípravek vyvolává intenzivní osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek, a tím urychluje rekonvalescenci.

Líh obsažený v přípravku se po aplikaci odpařuje, díky tomu se aktivní látky rychleji vstřebají do pokožky a uspíší nástup účinku.

Po Svalovce lihové doporučuji Regenerační olej.

Regenerační olej
 Olej na klouby, svaly, šlachy.

Aplikuje se ideálně po Svalovce lihové, ale i samostatně.

Působí na vazivové tkáně, zvyšuje jejich plasticitu a pohyblivost, snižuje tření a tím vrací tělu zdravý a vítalitu.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa dovoluje o této směsi tvrdit, že napomáhá normální činnosti cévní soustavy, kardiovaskulárnímu systému, těžkým nohám, přirozené funkci pokožky, hojení ran čí osvěžení těla.

SMĚS
Spoiler content
Produkty Dědek kořenář
PRVNÍ MAZÁNÍ
PRVNÍ MAZÁNÍ K1 (kostivalové první) *Kloubol* Klouby, svaly, bolesti

Jen pro zevní použití.

Mazejte potřebné lokality 5-10 minut až do zarudnutí nebo žmolkování.

Aplikujte pouze na nepoškozenou a nerozpařenou kůži nad postiženým místem. Potom zateplete suchým zábalem.

Složení: Voda, Etanol (alkohol), glycerin, mentol, kafr, bylinný extrakt z bezu černého, jírovce, kostivalu, řepíku, levandule, měsíčku, jitrocele, šalvěje, heřmánku, lopuchu, macešky, zlatobýlu, jalovce, řebříčku, máty, kokošky a třezalky.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa nám dovoluje o této směsi tvrdit tyto účinky: normální činnost cévní soustavy, kardiovaskulárního systému, těžké nohy normální funkce stav pokožky, hojení ran, osvěžení těla

JÍROVCOVÁ SMĚS VXK (varixy) *Křečákomiz*
Kdekdo má křečové žíly, ale jejich odstranění neřeší příčiny vzniku, které jsou jak místní, tak celkové. Byliny s celkovým účinkem jsou ale na „křečáky“ slabé. Ovšem ani samotné VXK jejich příčinu nevyřeší, je jen laskavějším a o něco lepším řešením důsledku, než je v kraji zvykem. Při volbě vhodných bylin jsem vycházel z toho, že jírovec obsahuje saponiny, které se využívají hlavně k odmývání usazenin v kapilárním, lymfatickém i cévním řečišti v místě mazání. Zlepšuje tedy … cEnzUrováno.

Bolest nohou: Únavové bolesti nohou nejčastěji pramení z nevyplavení kyselin blokovaných ve svalech. Mazáním směrem k srdci se situace obvykle zlepšuje, takže bolest se postupně snižuje, není-li přítomen nějaký závažnější zdroj bolesti, jako je zánět žil apod. Přesto je mazání VXK i v tomto případě prospěšné, i když třeba ne dostatečné. Potom doporučuji přidat ještě mazání Měsíčkovým olejem MO. Mazat směrem k srdci s citem: VXK si na končetiny mažu vlastnoručně, abych cvičil s bederní páteří, a vtírám lehce směrem k srdci, abych si nepoškozoval žilní chlopně. Na to pozor! Při křečových žilách nebo zánětech žil se nesmí při vtírání tlačit, ale jen lehce hladit. Po namazání a vetření VXK ještě několik minut vtírám Měsíčkový olej MO pro zlepšení … cEnzUrováno.

VXK je možné také úspěšně aplikovat na rozšířené kapiláry v obličeji – zde pokožku masíruji směrem toku lymfy od středové oblasti do strany k uchu. Jako doplňující pití je vhodná Mátová směs MK a Borůvková směs CK, při … (cEnzUrováno)Tymiánová směs TK a pro ženy navíc Malinová směs GK.

Složení: Etanol (alkohol), voda, bylinný extrakt z jírovce, měsíčku, přesličky, břízy, zlatobýlu, řepíku, šalvěje, levandule, kostivalu, tymiánu a lopuchu.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa nám dovoluje o této směsi tvrdit tyto účinky: normální činnost cévní soustavy, činnost kardiovaskulárního systému (jeho pružnost) činnost kloubů (pohyblivost) stav pokožky, hojení ran

Měsíčkový olej MO, MO+ *Lymforej ®*
Měsíčkový olej MO, MO+ *Lymforej ®*

Doplněk stravy. Doporučené dávkování vnitřně: ½-1 lžíci 2-4x denně mimo jídla, aby působil pěkně kontaktně na trávicí sliznice a neředil se natráveninou.MO+ je na toto ale lepší.

Doporučené dávkování zevně: 1-3x denně lze mazat, masírovat. Přebytek je nutno setřít, aby neschnul na pokožce.

Nabízíme 3 varianty: MO Měsíčkový olej Lymfolej MO+ Měsíčkový olej Lymfolej plus (vhodnější pro starší osoby s méně pružnou pokožkou a se závažnějšími problémy) MO+RO+ Měsíčkový olej Lymfolej s přídavkem rakytníkového oleje (vhodnější pro osoby s nejzávažnějšími problémy)

Složení: Slunečnicový olej, bylinný extrakt z měsíčku, ostropestřece, heřmánku, lopuchu, řebříčku, benediktu, chmele, šalvěje a levandule. Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU: Měsíček lékařský Normální stav pokožky, hojení ran a střev. Heřmánek Normální stav pokožky, obranyschopnost, imunitní systém, trávení, antioxidant, metabolismus lipidů. Ostropestřec Normální činnost jater, obranyschopnosti, pročištění, antioxidant. Lopuch Normální funkce horních cest dýchacích, imunity, pokožky, trávení, kloubů a chrupavek. Benedikt Normální trávení, funkce dýchacího systému. Chmel antioxidant, normální trávení. Šalvěj Normální trávení, obranyschopnost – imunitní systém, kostí a kloubů, antioxidant, zdraví žen, (před) menstruační komfort. Levandule Normální trávení.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy.

Není určeno dětem do 3 let.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

 Tekuté Byliná čaje
Rozchodnicová směs ROK+ *Prohibic*
Rozchodnicová směs ROK+ *Prohibic* Doplněk stravy.

Doporučené dávkování: 1-2 lžičky do 1,5-2 dcl vody mimo jídla, 2-3x denně, aby se snadno vstřebával již na začátku trávení.

Složení: Etanol, voda, bylinný extrakt z rodioly, hlohu, kotvičníku, parchy (maralu), kostivalu, ginkgo, bezu černého, ostropestřce, jírovce, lopuchu, ženšenu, pupečníku (gotukoly), třapatky, bacopy (brahmi), zlatobýlu.

Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU: Rhodiola Kognitivní a duševní výkonnost, fyzický výkon a kondice, antioxidant, adaptogen – nervový systém, únava – stres, krevní oběh, normální trávení. Hloh Normální funkce nervové a oběhové soustavy. Kotvičník Hormonální aktivita. Parcha saflorová (kořen maralu) Osvěžení těla, imunita, normální stav kardiovaskulární soustavy, mentální zdraví. Jinan (Ginkgo) Duševní rovnováha, mikrocirkulace krevního systému, kognitivní funkce. Ostropestřec Antioxidant, normální činnost jater, pročištění. Černý bez Antioxidant, přirozená obranyschopnost – imunitní systém. Jírovec Těžké nohy, přirozená obranyschopnost – odolnost. Lopuch větší Normální funkce horních cest dýchacích/ Imunity, pokožky, trávení, kloubů a chrupavek, Vylučování vody z organizmu. Lopuch větší – kořen Normální hladina glukózy v krvi, pročištění krve. Ženšen Bdělost, únava, slabost – vyčerpání, vitalita, paměť, sexuální zdraví, krevní oběh, normální hladina glukózy v krvi. Pupečník Normální trávení, duševní zdraví, chuť k jídlu. Třapatka Přirozená obranyschopnost – imunitní systém. Bacopa monnieri Duševní výkonnost, stres. Zlatobýl Normální funkce močového měchýře a dolních močových cest.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. _____________________________________________________________________________ Účinky použitých bylin dle Dědka kořenáře: rozchodnice růžová, hloh, kotvičník, parcha saflorová, kostival, ginkgo, bez černý, ostropestřec, jírovec, lopuch, ženšen, gotukola (pupečník asijský), třapatka, bakopa drobnolistá, zlatobýl Rozchodnice v kombinaci s kotvičníkem, maralem, ženšenem a gotukolou je mohutnou dodávkou energie nejen pro sportovce, ale i pro velmi chřadnoucí nemocné lidi. Hloh pomáhá s ginkgem a jírovcem srdci a krevnímu oběhu. Bez s bakopou a pupečníkem opravují slábnoucí nervový systém. Ostropestřec je určen k jaterní detoxikaci a zlatobýl k urologické. Třapatka podporuje imunitu a kostival veškeré hojivé procesy. Tato komplexní směs uvedených bylin je zvláštní nejen jako energetická bomba k pití, ale také tím, že ji lze u pacientů, kteří již nepřijímají potravu, neředěnou nebo málo ředěnou vtírat do pokožky.

Shrnutí: Pro chřadnoucí pacienty. Pro nemohoucí přijímat potravu ústy. Pro sportovce.  

Kopřivová směs KK+ *kulturist*
Kopřivová směs KK+ *Silnic* Doplněk stravy.

Doporučené dávkování: 2-4 lžičky do 1,5-3 dl vody 3-4x denně kdykoliv, ale mimo jídla bude účinek dynamičtější.

Složení: Etanol, voda, bylinný extrakt z kopřivy, pampelišky, řepíku, rodioly růžové, břízy, kotvičníku, parchy (maralu), hlohu. Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU: Kopřiva Normální činnost imunity, kůže, hojení ran. Pampeliška Normální činnost jater. Řepík Normální funkce imunity, jater, pokožky. Rhodiola Normální trávení. Bříza bělokorá Přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci. Parcha saflorová (kořen maralu) Osvěžení těla, imunita

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. _____________________________________________________________________________ Účinky použitých bylin dle Dědka kořenáře: kopřiva, pampeliška, řepík, rozchodnice růžová, bříza, kotvičník, parcha saflorová, hloh Rozchodnice, maral, kotvičník a kopřiva dávají energiiunaveným sportovcům před i po výkonech, lidem po otravách, po antibiotikách, po nemocech, osobám nízkotlakým, vybitým, přidušeným, vyhořelým, polomrtvým a v rekonvalescenci. Hloh zlepšuje prokrvení srdce a má vliv na úpravu vysokého tlaku a s kotvičníkem a maralem zvyšuje do normálu i tlak nízký. Pampeliška zlepšuje detoxikaci, bříza podporuje čištění krve ledvinami a řepík funguje jako univerzální servisní bylina doplňující účinky všech uvedených. Tato kombinace je vhodná i pro krvetvorbu. Shrnutí: Obnova sil po atb., chemoterapii, v rekonvalescenci a pro zvýšený sportovní výkon, normalizace nízkého tlaku.

Šípková směs AK+ *Kloubovrz*
Popis: Šípková směs AK+ *Kloubovrz* Doplněk stravy.

Doporučené dávkování: Užívá se 1-3 lžičky do 2-3 dcl mimo jídla 2-3× denně.

Složení: Voda, etanol, bylinný extrakt ze šípku, černého rybízu, řepíku, kopřivy, břízy, macešky, heřmánku, třapatky. Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU: Černý rybíz Normální stav kloubů, analgetikum. Kopřiva Normální činnost kloubů. Maceška violka Normální stav kloubů, krve, menstruace. Růže šípková – plody Hojení ran. Heřmánek Obranyschopnost, imunitní systém, antioxidant. Třapatka Přirozená obranyschopnost – imunitní systém. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Účinky použitých bylin dle Dědka kořenáře: šípek, rybíz černý, řepík, kopřiva, bříza, violka, heřmánek, třapatka Šípek je kytka s tradičním využitím na prevenci v době, když je lehce nad nulou a chřipkové viry tak mohou cestovat vzduchem dost daleko v neodpařené a nezmrzlé podobě pilně infikujíce vdechovače do dáli. Šípku v tom napomáhá také heřmánek a třapatka. Šípek v této směsi bylin má jako hlavní úkol uvolňovat odpadní látky z kloubů, svalů i ostatních tkání, které normální člověk označuje jako revma, artróza, bolení, přeskakování, lupání či vrzání kloubů. Ve složení šípku se uvádí významný obsah bílkoviny GOPO s vlivem na regeneraci kloubů a vaziv. Rybíz zlepšuje kvalitu kapilár a s břízou, řepíkem, violkou a kopřivou stimuluje ledviny k vylučování odpadních látek močí. Heřmánek a třapatka posilují imunitu, takže uvedená kombinace bylin je vhodná i jako prevence nastuzení.

Shrnutí: Revma, klouby, vaziva, zanášení organizmu celkově.

Borůvková směs CK+ *Očistec*
Borůvková směs CK+ *Očistec* Doplněk stravy.

Doporučené dávkování: Pití při žízni a tak nějak z libovolných důvodů kdykoliv v dávkování ½-2 lžičky do 1-3 dcl vody 2-3× denně.

Složení: Voda, etanol, bylinný extrakt z borůvky, fazole, kopřivy, macešky, ostropestřce, pampelišky, řepíku, lopuchu. Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU: Lopuch Normální funkce horních cest dýchacích, imunity, pokožky, trávení. Borůvka Normální hladina cukru v krvi. Fazol Normální hladina glukózy v krvi. Kopřiva Normální činnost kardiovaskulárního systému, imunity, hojení ran. Maceška violka Normální stav krve. Ostropestřec Antioxidant, normální činnost jater, obranyschopnosti, pročištění. Pampeliška Metabolismus sacharidů. Řepík Normální činnost oběhové soustavy.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Bezinková směs BK+ *Neurohouserovič*
Bezinková směs BK+ *Neurohouserovič* Doplněk stravy.

Doporučené dávkování: ½-2 lžičky do 1-3 dcl vody 2-3× denně. Složení: Etanol, voda, bylinný extrakt z bezu černého, rodioly růžové, kotvičníku, violky trojbarevné nebo rolní, srdečníku.

Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU: Rhodiola Adaptogen – nervový systém, únava – stres, kognitivní a duševní výkonnost, fyzický výkon a kondice, antioxidant. Srdečník obecný Normální činnost nervové soustavy. Violky trojbarevné nebo rolní Normální stav krve. Černý bez Antioxidant, přirozená obranyschopnost – imunitní systém.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. _____________________________________________________________________________ Účinky použitých bylin dle Dědka kořenáře: bez černý, rozchodnice růžová, kotvičník, violka trojbarevná nebo rolní, srdečník Podle starých bylinkářských znalostí pomáhá černý bez při zánětech nervů, například trojklanného, sedacího, při uskřinutých nervech u blokád či výronech v páteři, při špatné inervaci od míchy vedoucí k poruchám napětí svaloviny dutých orgánů (průdušky, jícen, žaludek, střeva, močovody, cévy, a tak se využíval i při bolestech hlavy, migrénách, šumění v uších, astmatu, poruch prokrvení mozku a z nich vyplývajících problémech neurologického charakteru, například epilepsie, schizofrenie, RS, Meniér, Parkinson či Alzheimer. Jeho vliv na průdušky se využíval i při astmatu, rozedmě a obecně kašlech bez vykašlávání. Extrasystoly unaveného srdce. Rozchodnici se říkalo zlatý kořen a skutečně jsem sám na sobě pozoroval výrazné zlepšení hojivých procesů. Kotvičník dodává energii pro svaly, což využívají i kulturisté pro růst síly a svaloviny. Tím údajně podporuje odolnost unavených, vyhořelých, přidušených a vystresovaných, psychozničených a nervově vyčerpaných osob. Violka se v herbářích nevyskytuje jako kytka s vysokým charakteristickým účinkem, ale šikovně podporuje ostatní kytky v týmu. Srdečník se používá pro podporu a zklidnění nejen srdce, krevního tlaku, ale hlavně nervového systému, kde konkuruje i světoznámému kozlíku.

Shrnutí: Oprava nervových drah, houser, ústřel, výron, blok, bolesti hlavy a migrény, uchošum, nervové choroby, astma, srdeční únava, nervové vyčerpání.

Spoiler title
Spoiler content
[/su_box]

Tekuté čajové koncentráty, doplněk stravy kombinace

Rozchodnicová směs ROK *Prohibic* + Kopřivová směs KK+ *kulturist*

Šípková směs AK+ *Kloubovrz* + Borůvková směs CK+ *Očistec*

Z nařízení EU 1924/2006 a našeho zákona jsou zrušena veškerá zdravotní tvrzení na potravních doplňcích i v reklamě českých výrobců a dodavatelů.

Povolená zdravotní tvrzení směsí, aneb legislativa dovoluje o téchto směsí tvrdit tyto účinky:

  • normální činnost cévní soustavy, kardiovaskulárního systému (unavené svaly)
  • činnost kloubů (pohyblivost)
  • regenerace (výkonnost svalu)
  • normální funkce stav pokožky, hojení ran, osvěžení těla (klouby, svaly, šlachy).

Osobní tvrzení maséra Jana Horkého.

Masáž a síla bylin stimuluje tělesné funkce a tím zvyšuje sportovní výkon.


Další alternativou je lymfodrenáž končetim, která také patří k nabízeným službám a je velmi oblíbená u vrcholových sportovců a šíroké veřejnosti.

canstockphoto11213740Procedura obsahuje:

Infrasaunu.

Infrasauna má pozitivní vliv na pružnost tkání. Pomáhá svalstvu zvyšit rozsah pohybu a ohebnost. Tkáně po následné masáži jsou elasticky prodloužené, tento efekt má trvání i dlouho po masáži. Stejné výsledky jsou i u vazů, šlach, ale i u kloubních pouzder.

Aromaterapie. bylinná terapie.

Speciální směs rostlinných a esenciálních olejů pro podporu lepší kondice svalstva. Směs je vybírána inviduálně dle potřeby klienta.

Masáž

Tonizační masáž  či hloubková masáž Deep Tissue  hlubší vrstvy svalové tkáně vybrané svalové skupiny

Baňky

V případě potřeby pro podporu tonizace

Infrasaunu.

Dle potřeby a volby klienta.

 

 

 

Pro rezervaci prosím zvolte Proceduru Sport

Délka  masáže se určuje dle problematiky a zaměření  na aktuálním stavu a potřebám klienta  75-120 minut.

Délka cca

90 minut odpovídá mírné zátěži svalu: masáž záda,  hyždě, končetiny.

120 minut celé tělo.

Ceník masáže / procedury 2024

ČasPodmínky 120 minut90 minut60 minut
10-14h všední den Exkluzivní cenaAkční cena 10-14h, cena se počítá dle času/tarifu v ukončení masáže.1700 Kč1200 Kč800 Kč
14-18h všední denDenní cena 14-18h, cena se počítá dle času/tarifu v ukončení masáže.2000 Kč1500 Kč1100 Kč
18-22h všední den večerVečerní cena 18-22h, cena se počítá dle času/tarifu v ukončení masáže.2400 Kč1900 KčXXX
Víkend, Státní svátek 10-14hVíkend, nebo státní svátek denní cena 10-14h, cena se počítá dle času/tarifu v ukončení masáže.2000 Kč1500 KčXXX
Víkend, Státní svátek 14-18hVíkend, nebo státní svátek 14-18h, cena se počítá dle času/tarifu v ukončení masáže.2400 Kč1900 KčXXX
Víkend, Státní svátek 18-22hVíkend, nebo státní svátek 18-22h, cena se počítá dle času/tarifu v ukončení masáže.2800 Kč2300 KčXXX
MinimumMinimální platba v saloně je 996 Kč
10-18hLze uplatnit Dárkové poukazy v plné výší.
Veškeré rezervace jsou závazné!
Salon si vyhrazuje právo na změnu a upravu podmínek v průběhu roku.
Cenik masáží a procedur.
Cena se počítá dle reálně stráveného času v salonu po minutách.

Volitelná součást masáží a procedur 18.3.2018

Volitelná součást
K masážím / procedurám
Infrasauna0 Kč - v ceně masáže
Masážní baňky vakuové0 Kč - v ceně masáže
Indická masáž hlavy (antistresová)0 Kč - v ceně masáže
Masážní olej /standartní /0 Kč - v ceně masáže
Bylinná terapie Masáže Jan Horký0 Kč - v ceně masáže
Rašelinový zábal0 Kč - k ceně masáže Zážítková
Bahno z Mrtvého moře zábal0 Kč - k ceně masáže Zážítková
Peeling bahno mrtvé moře0 Kč - k ceně masáže Zážítková
Infra nahřívání nad lehátkem0 Kč - v ceně masáže
Nealkoholicky nápojdle ceniku v saloně
Hyromasážní vana -napuštění vody + ručník250 Kč
Hydromasážni vana - pobyt0 Kč - v ceně masáže Zážítková
KINESIOTAPING 1cm1 Kč
Sprcha + ručník49 Kč

 

 


Masáže Jan Horký  Praha 4  

Pankrác


Nové webové stránky salonu masáže pro ženy ..

masaze.coolWebové stránky - masáže pro ženy.

Nové webové stránky salonu masáže pro muže..

masaze.funWebové stránky - prémiového salonu pro muže.


Pin It on Pinterest

Share This